Sertifikalarımız Vizyon & Misyon İletişim

En Kârlı, En Hızlı ve En Güvenilir Taşıma

Diğer Sayfalar

Malzeme Depolama


Bir yerden bir yere taşınmak her zaman meşakkatli ve yorucu bir iş olmuştur. Bu nedenle bugün taşımacılık için birçok sektör oluşmuştur. Bunlardan biri de evden eve taşımacılıktır. Günümüzde artan konut ihtiyacı ve nüfusa bağlı olarak taşınma ve taşıma işlemleri de oldukça yoğunlaşmıştır. Bunun bir getirisi olarak bugün nakliyat işlemleri evden alıp taşınılan yere götürme şeklinde gerçekleştirilmektedir.

Adana Taşımacılık Evden Eve, birçok yönüyle avantajlı bir işlemdir. Özellikle iş yerini veya evini taşımak isteyenlerin yorulmadan ve güvenle eşyalarını taşıtabilmelerini sağlamaktadır. Sunulan hizmetler arasında; eşyaları ambalajlama, hijyen kurallarına uyma, taşıma asansörü kullanarak eşyaları en üst katlara kadar hızlı ve güvenli bir şekilde çıkarabilme, monte ve demonte ve eşyaların hacmini hesaplama gibi hizmetler bulunmaktadır. Profesyonel ve deneyimli, mobilya ve eşyalar konusunda uzman ekiplerle hiç yorulmadan ve el değmeden eşyaların güvenle ve minimum hasar ile taşınması mümkün olmaktadır.

Hem şehir içi hem de şehirlerarası hizmet veren Adana Taşımacılık Evden Eve, gelişen teknolojiden de yararlanarak sunulan hizmeti en üst seviyelere taşımayı planlamaktadır. Önceden belirlenen kriterlere göre eşyaların hangi araçlarla taşınacağı ve boyutları dahi hesaplanmaktadır. Ayrıca her eşyaya özel olarak kullanılan ambalajlar ile eşyaların hasar görmeden ve güvenle taşınması sağlanmaktadır.