Sertifikalarımız Vizyon & Misyon İletişim

En Kârlı, En Hızlı ve En Güvenilir Taşıma

BENZER SAYFALAR

Hakkımızda

Taşıma sektöründe liderliği elden bırakmayan Adana Taşımacılık Evden Eve uzun yıllardır müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Adana evden eve kargo konusunda işimizi titizlikle yapar ve eğitimli kadromuzla eşyalarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde taşırız.

Geniş ve uygun iç donanıma sahip araç filomuzla taşıma konusunda edindiğimiz tecrübeleri birleştirir ve işimize yansıtırız. Adana evden eve kargo şirketleri arasında her zaman tercih edilen firma olmak ilk hedefimizdir. Personellerimizi taşınacak mekâna göndererek eşyalarınızın kapladığı alan, taşıma koşulları ve fiyatlandırma konusunda hazırladığımız raporla sizi bilgilendiririz. Ücretsiz olarak verdiğimiz bu hizmet için bize www.adanaevdeneve.org adresinden ulaşmanız yeterli olacaktır. Sizin için maddi ve manevi değeri olan eşyaları büyük bir titizlikle taşımak şirketimizin çok önem verdiği bir çalışma prensibidir. Teknik donanıma sahip ekibimizle sökülen eşyalarınızı titizlikle paketler, tekrar yerleştirilene kadar güvencemiz altına alırız. Paketleme malzemesi olarak kullandığımız ürünler ile nakliye esnasında eşyalarınıza gelebilecek zarar riskini minimuma indiririz. Paketleme kadar önemli bir diğer konu da yeni evinize aynı gün içinde yerleşmiş olmanızdır. Zamanın günümüzün en önemli kavramıdır. Bu bilinçle planlı ve programlı çalışır yüksek kalite ile size hizmet vermek için gerekli önlemleri alırız.

Bugüne kadar edindiği tecrübelerle Adana Taşımacılık Evden Eve olarak her zaman yeni başarılara imza atmak için çalışmalarımızı sürdürürüz. Şehir içi ve şehirlerarası ev, ofis veya depo malzemelerinizi özen ve güvenle taşırız. Dinamik ve güler yüzlü ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.