Sertifikalarımız Vizyon & Misyon İletişim

En Kârlı, En Hızlı ve En Güvenilir Taşıma

Diğer Sayfalar

Asansörlü Nakliyat


Gerek ev taşıma, gerekse ofis ve iş yeri taşıma işlemleri bir çoğumuzun gözünü korkutmaktadır. Ancak günümüzde bu tür hizmetleri dışarıdan sağlayabileceğimiz taşımacılık firmaları ile kolay hale getirebiliriz. Fakat tercihinizi yaparken bu firmalardan profesyonel olanlarını seçmelisiniz. Çünkü alacağımız hizmetin sorunsuz ve kaliteli olması gerekmektedir.

İşte bahsi geçen bu kaliteli hizmeti Adana’da alabileceğiniz tek firma olan Adana Nakliyat engin deneyimli, güler yüzlü ve çalışkan personellerimiz ile sizlere sağlamaktayız. Taşımacılık sektöründe işini özverili bir şekilde yapan firmamız tüm hizmetlerini sigorta kapsamına alarak sağlamaktadır. Eşyalarınızın ambalajlamasını ve paketlemesini özenle yapıyoruz. Fakat yine de eşyalarınızı her ihtimale karşı sigortalamak tayız. Doğabilecek tüm zararlar sigorta tarafından karşılanmaktadır. Hizmetlerimiz arasında son zamanların en çok tercih edilen ve güvenli taşımacılığı olarak adlandırılan asansörlü nakliye de mevcuttur. Adana Taşımacılık Evden Eve ailesi olarak eşyalarınızın güvenliği bizim için çok önemli olduğundan yüksek katlı binalarda asansörlü nakliye sistemi kullanılmaktadır. Eşyalarınızın yeni adreslerine ulaşmasıyla birlikte kurulumları teknik personellerimiz tarafından tam ve eksiksiz olarak sağlanmaktadır. Bir eşyanın bir yerden başka bir yere taşınmasında içinizin rahat edebileceği en güvenli şekilde taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Şehir içi ve şehirlerarası tüm nakliye ve taşımacılık hizmetlerinizi firmamız üzerinden güvenle alabilirsiniz.

Adana Taşımacılık Evden Eve ailesi olarak sizlere kaliteli ve profesyonel hizmeti uygun fiyatlar üzerinden vermeyi taahhüt ediyoruz. Her zaman ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimize ve referanslarımızı görebileceğiniz www.adanaevdeneve.org internet sitemize bir tıkla ulaşabilirsiniz.